Biz Kimiz ? Hakkımızda

Svbajans Hakkımızda

SvB Ajans, Türkiye’nin 70’den fazla büyük tüketici markasına hizmet vermis ve bu konuda uzmanlaşmış orijinal bir dijital pazarlama ve E-ticaret ajansıdır. 2020’den beri, birden fazla dijital platform üzerinde bilgi sahibi olmaya, hem bilgilerimizle müşterilerimizin isteklerine en iyi şekilde cevap verip hem de online eğitimler vermeye kendimizi adamış durumdayız. Markanızın dijital medyada ihtiyaç duyduğu yardım her ne olursa olsun, SvB ajans gereken profesyonelliğe, uzmanlığa ve deneyime sahiptir.
Amacımız, hayallerinizdeki web sitesini sizin için kusursuz bir şekilde oluşturup, ürünlerinizi yükleyip dijital platformlarda başarılı olmanızı sağlamaktır. Türkiye’de özellikle son zamanlarda pek çok yeterli bilgiye ve yeteneğe sahip olmayan ajans açılmaya başlamıştır, bu nedenle dijital medya ve E-ticaret söz konusu olduğunda çalışacağınız ajansı dikkatli seçmek çok önemlidir. Türkiye’nin 70’den fazla markası, 2020’deki kuruluşumuzdan bu yana SvB Ajans’a güvendi. Bizimle çalışmayı seçtiğiniz takdirde paranızın ve emeğinizin boşa gitmeyeceğini ve olabilecek en iyi şekilde hizmet alacağınızı temenni ederiz.
Her müşteri için özelleştirilmiş iş kapsamları geliştiriyoruz. Verdiğimiz hizmetler web tasarımdan, Amazon, Ebay, AliExpress, Trendyol, Hepsiburada gibi online satış platformları için danışmanlık sunma ve ürün yüklemeye, ürünlerinizin ve web sitesinizin SEO çalışmalarından kurumsal kimliğinizin oluşturulmasına kadar kapsayıcı ve detaylıdır. E-ticaret uzmanlarımız, Grafik artistlerimiz, web tasarımcılarımız, SEO uzmanlarımız ve daha birçok profesyonel çalışanımızdan oluşan dev kadromuz ile SvB Ajans olarak tam zamanlı olarak destek alabileceğiniz ajansınız olmaya hazırız. Siz de markanızın bilinirliğini arttırmak, ürünlerinizin Google’da üst sıralarda gözükmesini sağlamak ve başarılı olmayı istiyorsanız İstanbul Ataşehir’deki ofisimizde bizi ziyaret edebilirsiniz.

0
KURUMSAL SİTE
0
E-Ticaret Sitesi
0
Kurumsal Kimlik
0
Mutlu Müşteri
Geri Yukarı
Kapatma Yakınlaştırmak
Context Menu is disabled by theme settings.
EnglishTurkish
Hemen Ara