Sosyal Medya

Sosyal medya danışmanlığı hizmetini “Halkla İlişkilerin Temel İlkeleri” doğrultusunda şekillendiriyoruz. Müşterileriniz ile iki yönlü iletişim kurmaya dikkat ediyoruz, doğru bilgi vermek için firmanız ile sürekli iletişim halinde kalıyoruz, sosyal medya uzmanlarımız ile sabırlı şekilde çalışıyoruz, yineleme ve süreklilik ilkesine son derece dikkat ediyoruz ve bunları yaparken firma imajınızı her zaman göz önünde bulunduruyoruz.

Merdiven altı ajansların yaptığı gibi uzun uzadıya sizlere sosyal medyanın ne anlama geldiğinden tabii ki bahsetmeyeceğiz, fakat şunu hatırlatmakta fayda olduğunu düşünüyoruz; Sosyal Medyanın gücü ve hedef kitlesi asla hafife alınmamalı ve insanların bu platformları yoğunlukla kullandığı hususu zihinlerimizden çıkartılmamalıdır.

Büyük firmaların, kurumsal kimliklerinin, en iyi şekilde insanlara aktarıldığı araçların başında sosyal medya platformları gelmektedir. İnsanların birçoğu bir ürün ya da hizmet satın almadan önce sosyal medya üzerinden araştırma yapmakta ve firmalar hakkında bilgi toplamaktadırlar.

İşte tam bu sırada Sosyal Medya Danışmanlığı Hizmeti devreye girmektedir. Bu hizmetten faydalanan başarılı firmaların müşteri portföyü genişlemektedir.

Rakiplerinizden farklı bir konumda olmak ve müşterilerinizden geri dönüş almak istiyorsanız bu alanda profesyonel destek almanız son derece önemlidir.

Özetle ; SvbAjans Ekibi sosyal medya danışmanlığı hizmetini nasıl yerine getiriyor?

  • Firmanızın ismini taşıyan Sosyal Medya Hesaplarınız uzman ekibimiz tarafından aylık olarak yönetilir.
  • Grafikerlerimiz ve içerik üreticilerimiz tarafından yapılan ortak çalışma sonucu günlük postlar hazırlanır. Hafta sonları ve özel günler için ise ilgi çekici postlar oluşturulur ve paylaşılır.
  • Instagram ve Facebook hesaplarınızda eş zamanlı paylaşımlar yapılır.
  • Sosyal Medya Uzmanlarımız tarafından paylaşılan içerikler takibe alınır, takipçileriniz detaylandırılır ve potansiyel müşteriler şeklinde firmanıza kazandırılır.
  • Sosyal Medya Platformlarının her biri için ayrı ayrı stratejiler geliştirilir. Bu stratejiler doğrultusunda firmanızın bölgesel veya kitlesel olarak tanınması sağlanır. Reklam sürecinin her günü uzman ekibimiz tarafından takibe alınır, detaylandırılır ve rapor olarak sunulur.
  • Paylaşılan içerikler ekibimiz tarafından günün belli saatleri içerisinde sürekli olarak incelemeye alınır. Müşterilerinizin ilgisini çeken tasarımlar ve içerikler çeşitlendirilir tekrardan müşterilerinizin ilgisine

Sosyal Medya Danışmanlığı hizmetlerimiz hakkında yukarıda özet bir şekilde bilgi vermeye çalıştık. Svb Ajans olarak Sosyal Medya Danışmanlığı Hizmetini “İçerik Yönetimi”, “İtibar Yönetimi”, “Planlı ve Programlı Çalışma”, “Firma İmajına Göre Strateji Belirleme” ve “Dijital Pazarlama” olmak üzere 5 ana başlık altında yerine getirmekteyiz.

Geri Yukarı
Kapatma Yakınlaştırmak
Context Menu is disabled by theme settings.
EnglishTurkish
Hemen Ara