Sosyal Medya

Sosyal medya danışmanlığı hizmetini “Halkla İlişkilerin Temel İlkeleri” doğrultusunda şekillendiriyoruz. Müşterileriniz ile iki yönlü iletişim kurmaya dikkat ediyoruz, doğru bilgi vermek için firmanız ile sürekli iletişim halinde kalıyoruz, sosyal medya uzmanlarımız ile sabırlı şekilde çalışıyoruz, yineleme ve süreklilik ilkesine son derece dikkat ediyoruz ve bunları yaparken firma imajınızı her zaman göz önünde bulunduruyoruz.

 

Merdiven altı ajansların yaptığı gibi uzun uzadıya sizlere sosyal medyanın ne anlama geldiğinden tabii ki bahsetmeyeceğiz, fakat şunu hatırlatmakta fayda olduğunu düşünüyoruz; Sosyal Medyanın gücü ve hedef kitlesi asla hafife alınmamalı ve insanların bu platformları yoğunlukla kullandığı hususu zihinlerimizden çıkartılmamalıdır.

Büyük firmaların, kurumsal kimliklerinin, en iyi şekilde insanlara aktarıldığı araçların başında sosyal medya platformları gelmektedir. İnsanların birçoğu bir ürün ya da hizmet satın almadan önce sosyal medya üzerinden araştırma yapmakta ve firmalar hakkında bilgi toplamaktadırlar.

İşte tam bu sırada Sosyal Medya Danışmanlığı Hizmeti devreye girmektedir. Bu hizmetten faydalanan başarılı firmaların müşteri portföyü genişlemektedir.

Rakiplerinizden farklı bir konumda olmak ve müşterilerinizden geri dönüş almak istiyorsanız bu alanda profesyonel destek almanız son derece önemlidir.

Özetle ; Svb Ajans Ekibi sosyal medya danışmanlığı hizmetini nasıl yerine getiriyor?

  • Firmanızın ismini taşıyan Sosyal Medya Hesaplarınız uzman ekibimiz tarafından aylık olarak yönetilir.
  • Grafikerlerimiz ve içerik üreticilerimiz tarafından yapılan ortak çalışma sonucu günlük postlar hazırlanır. Hafta sonları ve özel günler için ise ilgi çekici postlar oluşturulur ve paylaşılır.
  • Instagram ve Facebook hesaplarınızda eş zamanlı paylaşımlar yapılır.
  • Sosyal Medya Uzmanlarımız tarafından paylaşılan içerikler takibe alınır, takipçileriniz detaylandırılır ve potansiyel müşteriler şeklinde firmanıza kazandırılır.
  • Sosyal Medya Platformlarının her biri için ayrı ayrı stratejiler geliştirilir. Bu stratejiler doğrultusunda firmanızın bölgesel veya kitlesel olarak tanınması sağlanır. Reklam sürecinin her günü uzman ekibimiz tarafından takibe alınır, detaylandırılır ve rapor olarak sunulur.
  • Paylaşılan içerikler ekibimiz tarafından günün belli saatleri içerisinde sürekli olarak incelemeye alınır. Müşterilerinizin ilgisini çeken tasarımlar ve içerikler çeşitlendirilir tekrardan müşterilerinizin ilgisine

Sosyal Medya Danışmanlığı hizmetlerimiz hakkında yukarıda özet bir şekilde bilgi vermeye çalıştık. Svb Ajans olarak Sosyal Medya Danışmanlığı Hizmetini “İçerik Yönetimi”, “İtibar Yönetimi”, “Planlı ve Programlı Çalışma”, “Firma İmajına Göre Strateji Belirleme” ve “Dijital Pazarlama” olmak üzere 5 ana başlık altında yerine getirmekteyiz.

İçerik Yönetimi
Sosyal medya danışmanlığı hizmeti yerine getirilirken en çok dikkat ettiğimiz konuların başında içerik yönetimi gelmektedir. Sosyal medya hesaplarınız kurumsal imajınıza yakışır şekilde sürekli ve güncel tutulur. Web sitenizde yayınlanan ürün ve hizmetler ile varsa başkaca marka değerleriniz sosyal medyaya uygun hale getirilir. Grafikerlerimiz ve içerik üreticilerimiz tarafından yaratıcı postlar oluşturulur ve yayınlanır. İşin kolayına kesinlikle kaçmayız. Facebook, Instagram, YouTube veya Twitter için ayrı ayrı görsel boyutlandırılması yapılır. Bunu da yeterli görmeyip, blog yazıları, kısa videolar, gifler, animasyonlar oluşturup müşterilerinizin ilgisini çekmeye çalışır ve bunu da başarırız.
İtibar Yönetimi
Bize emanet ettiğiniz hesaplarınız aralıksız olarak sosyal medya uzmanlarımız tarafından ekip çalışması çerçevesinde takip edilir. DM kutusuna gelen mesajlara ve görsellere yapılan yorumlara vakit kaybetmeden cevap verilir. Müşterilerinize verilen yanıtlar “İki Yönlü İletişim” tekniği kullanılmak suretiyle kurumsal itibarınızı artıracak üslupta verilir.
Planlı ve Programlı Çalışma
Üzerimize düşen vazifenin planlı ve programlı çalıştırmayı gerektiren bir hizmet olduğunun bilincindeyiz. Sosyal medyada etkinlik yaratmak, insanları etkilemek kolay değildir. Bu nedenle müşterilerinizi etkilemenin üstesinden ancak planlı ve programlı çalışmakla gelebiliriz. Sosyal medya mecralarında paylaşacağımız tüm görselleri zamana yayarak büyük bir sabır ve program içerisinde gerçekleştiriyoruz ve tüm bunları raporluyoruz.
Firma İmajına Göre Strateji Belirleme
Firmanızı öncelikle tanıyoruz, web sitenizin her sayfasını inceliyoruz, içerik üreticilerimiz ve grafikerlerimiz ile birlikte firmanızın kurumsal kimliğine yakışır strateji belirliyoruz. Firma imajınızı anlıyoruz ve yol haritamızı buna göre belirliyoruz. Sosyal Medya Danışmanlığı hizmetini yerine getirirken oluşturacağımız tüm içerikler için kurumsal kültürünüzü mutlaka arkamıza alıyoruz. Rakiplerinizin A’dan-Z’ye her konuda araştırıyor bu yaklaşım ile görsellerimizi, postlarımızı besliyoruz.
Dijital Pazarlama
Sosyal Medya Danışmanlığı hizmetlerimiz içerisinde olan dijital pazarlama konusuna oldukça önem veriyoruz. Dijital Pazarlamanın en yoğun olduğu yerler hiç şüphesiz sosyal platformlardır. Sosyal medya hesaplarınızı yönetirken, Google Adwords, Google Haritalar, SEO Çalışmaları, Programatik Reklamcılık konularına gerekli titizliği gösteriyor ve firmanıza bu konular hakkında bilgiler veriyoruz.
Sosyal Medya Uzmanları
Kadromuzda kimler var diye merak etmiş olabilirsiniz. Sosyal Medya Uzmanlarımızın her biri kendi alanında profesyonel çalışmalar ve harika başarılar sağlamış kişilerden oluşmaktadır. Ekibimizde, grafikerler, metin editörleri, SEO uzmanları bulunmaktadır. Bizlerden alacağınız hizmet tamamen ekip oluşturulmak sureti ile icra edilecektir. Bu nedenle Sosyal Medya Uzmanları kelimesi derken aslında bir kişiden değil tam bir ekip çalışmasından bahsetmek istediğimizi ayrıca belirtmek isteriz.
Geri Yukarı
Kapatma Yakınlaştırmak
Context Menu is disabled by theme settings.
EnglishTurkish
Hemen Ara