Google Reklamları

Google Reklamları alanında başarı kaydeden bir ekip olarak, müşterilerimizin anlayacağı dilden konuşmaktan keyif alıyoruz! Sektör dilindeki      karmaşık ifadelerden ziyade şeffaf ve anlaşılabilir olmayı tercih ediyoruz.  Adwords uzmanlarımızın reklam çalışmalarıyla binlerce ziyaretçiyi “potansiyel müşteriye” dönüştürüyoruz.                                                                                                                                          Adwords Uzmanlarımız ürünlerinizin veya hizmetlerinizin ticari değerini ortaya çıkartmak; kuru kalabalık yerine potansiyel müşterilerle buluşturmayı amaçlamaktadır.  Tüm bunlar yapılırken markalaşma sürecinize ve kurumsal kimliğinize gerekli özen gösterilmektedir.                                                                                                                                                                                                                           Svb Ajans  olarak Google Reklamları için tek bir uzman görevlendirmiyoruz.  Reklamlarda kullanılacak görselleriniz grafikerlerimiz tarafından, kitleleri harekete geçirecek olan metinler ve sloganlar içerik yöneticilerimiz tarafından, Rakip ve Anahtar kelime analizi gibi teknik işlemler ise, Google Reklam Uzmanlarımız tarafından yerine getirilmektedir.

Peki; Özetle Adwords Uzmanlarımız Nasıl Çalışmaktadır?

Google Reklamları Yayınlama
Firmanızın ürün ve hizmetlerini, sıradan ziyaretçiler yerine potansiyel müşterileriniz ile buluşturmanın keyfini yaşamanın yanında sadece müşterileriniz sizinle iletişime geçtiği anda ödeme işleminin gerçekleşeceğini hatırlatmak isteriz. Oluşturduğumuz ve yayınlanmasına karar verdiğimiz reklamlara tıklama olmadıkça bakiyenizdeki paranın eksilmeyeceğini ve herhangi bir ekstra ücret ödemeyeceğinizi ; sadece tıklamalar için ödeme yapacağınızı altını çizerek belirtmek isteriz. Hiç zaman kaybetmeden Google Reklamlarının gücünden faydalanmanızı tavsiye ederiz.
Google Reklamları Türleri
Google’da reklam vermenin ilk basamağı kampanya oluşturmaktır. Google uzman ekiplerimiz tarafından gerekli analizler yapıldıktan sonra kampanya türleri reklamcılık hedeflerinize uygun olarak seçilir. Kampanya türü ile birlikte reklamların müşterilerinize nerelerde gösterileceğinin ayarlamaları da yapılır. Google ; arama ağı kampanyası, görüntülü reklam ağı kampanyası, alışveriş kampanyası, video kampanyası, uygulama kampanyasından oluşur. Bu kampanyaların ayarlamaları veya optimizasyonları mutlaka uzman bir kişi tarafından yapılmalıdır.
Potansiyel Müşteri Tespiti
Potansiyel müşterilerinize ulaşmak için elimizden gelen her türlü teknik imkanı sunuyoruz. Ürün ve hizmetlerinize ulaşmak isteyen müşterilerinize önce biz ulaşıyoruz ve reklamları tam gözlerinin önünde çıkmasını sağlıyoruz. Onlar hizmetlerinizi ararken, biz hizmetlerinizi ve ürünlerinizi tecrübe ve stratejik tekniklerle sunuyoruz ve sizinle etkileşim haline geçmesini sağlıyoruz. Potansiyel müşterilerinize ulaşmak için genelde şu reklam modellerini kullanıyoruz; Uygulama İçi Reklamlar Görsel ve İşitsel Reklamlar Metin Tabanlı Reklamlar Alışveriş Reklamları Google Reklamları Sonuçları Grafik Görüntülü Reklamlar Banner Reklamları Google Reklamları Uzmanlarımız ayrı ayrı stratejilerle bu modülleri en etkili şekilde kullanır, ürünlerinizin ve hizmetlerinizin kolay yoldan pazarlanmasını sağlar. Ayrıca müşterileriniz tarafından en çok tercih edilen ve en çok ciro getiren ürünler tespit edilir bunlar üzerinde daha çok çalışmalar yapılarak karlarınızın artırılmasına çok büyük katkı sağlarız.
Performans Takibi
Aldığınız hizmetin tüm sonuçlarını, detaylarını, rapor haline getirmekten ve başarımızı somutlaştırmaktan büyük keyif alıyoruz. Google Reklamları sayesinde kimlerin sizlerle iletişime geçtiğini, bu reklamlar sayesinde ne kadar satış yaptığınızı, hangi kelime için ne kadar ücret ödediğinizi, ödediğiniz ücret ve karşılığında kazandığınız ciroları gibi tüm detayları Adwords Raporlaması ile size sunarız. Raporlama konusunda her zaman bizimle iletişime geçebileceğinizi ve raporları gününden evvel bile isteyebileceğinizi de ayrıca hatırlatmak isteriz.
Uzman Önerileri
SvbAjans Adwords ekibi firmalara Google Reklamları konusunda aşağıdaki tavsiyelerde bulunuyor. Reklamlarınızın sadece masaüstü cihazlarda yayınlanmasından bir sonuç beklemeyin; bu nedenle internete bağlanabilen her türlü cihazda Google Reklamlarınızın yayınlanmasını tavsiye ediyoruz. SvbAjans’ın Web Tasarım ve Web Yazılımda "Mobil Önce Gelir" sloganı Google Reklamları konusunda da geçerlidir. Potansiyel müşterilerinizin size nerede ne zaman ulaşacağı hiç belli olmaz. Araştırmalara göre internet alışverişlerinin ve iletişime geçme eylemlerinin bir çoğu mobil cihazlar üzerinden gerçekleşiyor. Bu yüzden mobil kampanyalara masaüstünden daha çok özen ve ehemmiyet gösterilmesi gerekmektedir. Penta Yazılım müşterilerinizin firmanıza hangi cihazlarla ve hangi reklam türleri ile ulaştığını da ayrıca analiz eder, raporlar ve stratejilerini buna göre belirler.
Geri Yukarı
Kapatma Yakınlaştırmak
Context Menu is disabled by theme settings.
EnglishTurkish
Hemen Ara